16-οδός 1920X1080P60 Ελέγχος τοίχου βίντεο εξόδου με 4 εισροές HDMI DP και απρόσκοπτη εναλλαγή
Λεπτομέρειες προϊόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Bitvisus
Πιστοποίηση: CE,HDMI,HDCP,RoHS,FCC
Αριθμό μοντέλου: ΒΙΤ-VP-U1-MD416
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: 545mmx465mmx120mm
Χρόνος παράδοσης: 5-8 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000
Πάρτε την καλύτερη τιμή
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
16 οδοι 1920X1080P60 Επεξεργασμός Ελέγχου Τείχους Βίντεο
4 επεξεργαστής βίντεο εισόδου HDMI DP
Ελαστικός διακόπτης HDMI ελεγκτής τοίχου βίντεο
Υλικό:
μέταλλο
Διεπαφή εισόδου:
4 x HDMI 2.0, 2 x DP 1.2
Διεπαφή εξόδου:
16 X HDMI 1.4
Ανάλυση εισόδου:
3840x2160p60
Ανάλυση εξόδου:
1920x1080P60
Μέθοδος ελέγχου:
Τηλεχειριστήριο, κουμπί ώθησης, RS232, κεντρικός υπολογιστής Windows, WEB
Ήχος:
Παρακολούθηση ήχου HDMI, διαχωρισμός ήχου 3,5 mm
Διαστάσεις συσκευασίας:
545mmx465mmx120mm
Βάρος συσκευασίας:
3 κιλά
Βάθος χρώματος εισαγωγής:
8 bit
Φόρμα χρώματος:
RGB444, YUV444, YUV422, YUV420
Τροφοδοτικό:
220V
Κατανάλωση ρεύματος:
50W
Μέγεθος προϊόντος:
482,6 mm × 250 mm × 59 mm
Καθαρό Βάρος:
2 κιλά
Υλικό:
μέταλλο
Διεπαφή εισόδου:
4 x HDMI 2.0, 2 x DP 1.2
Διεπαφή εξόδου:
16 X HDMI 1.4
Ανάλυση εισόδου:
3840x2160p60
Ανάλυση εξόδου:
1920x1080P60
Μέθοδος ελέγχου:
Ήχος:
Διαστάσεις συσκευασίας:
545mmx465mmx120mm
Βάρος συσκευασίας:
3 κιλά
Βάθος χρώματος εισαγωγής:
8 bit
Φόρμα χρώματος:
RGB444, YUV444, YUV422, YUV420
Τροφοδοτικό:
220V
Κατανάλωση ρεύματος:
50W
Μέγεθος προϊόντος:
482,6 mm × 250 mm × 59 mm
Καθαρό Βάρος:
2 κιλά
Περιγραφή προϊόντος
4K60 Video Wall Controller με απρόσκοπτη εναλλαγή & περιαγωγή
16-οδός 1920X1080P60 Ελέγχος τοίχου βίντεο εξόδου με 4 εισροές HDMI DP και απρόσκοπτη εναλλαγή 0
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Είσοδος 4Κ60 4 κατευθύνσεωνμε 2 προαιρετικές εισόδους HDMI ή DP
  • Έξοδος 16 κατευθύνσεων 1920×1080P60για λεπτή και καθαρή ποιότητα εικόνας
  • Οριζόντια και κάθετη συναρμογήσε 16 οθόνες με προηγμένη επεξεργασία εικόνας
  • Ταυτόχρονη οθόνη 4 οθονώνμε παράθυρα οποιασδήποτε θέσης, μεγέθους και περιαγωγής επικάλυψης
  • Απρόσκοπτη εναλλαγήσημάτων εισόδου χωρίς συσκότιση οθόνης
  • Παράθυροπροσαρμογή διαφάνειας, εναλλαγή στρώματος, απόκρυψη και κάλυψη
  • Screen mirroring και πάγωμα ολόκληρης της οθόνηςδυνατότητες
  • 10 προκαθορισμένες διαμορφώσειςγια αποθήκευση και ανάκληση
  • Τοπική υποστήριξη πίσω οθόνης όταν οθόνες ≤ 12
  • Έξοδος ήχου HDMI και διαχωρισμός ήχου 4 κατευθύνσεων 3,5 mm
16-οδός 1920X1080P60 Ελέγχος τοίχου βίντεο εξόδου με 4 εισροές HDMI DP και απρόσκοπτη εναλλαγή 1
Προδιαγραφές προϊόντος
Προσδιορισμός Καθέκαστα
Όνομα προϊόντος BIT-VP-U1-MD416
Τύπος διεπαφής εισόδου HDMI 2.0 × 4, DP 1.2 × 2
Εισαγωγή συχνότητας εικονοστοιχείων βίντεο 600 MHz
Μέγιστη Ανάλυση 3840 × 2160 @ 60 Hz
Τύπος διεπαφής εξόδου HDMI 1.4 × 16
Συχνότητα εικονοστοιχείων εξόδου βίντεο 148,5 MHz
Ανάλυση εξόδου 1920 × 1080 @ 60 Hz
Μέθοδος Ελέγχου Τηλεχειριστήριο, Pushbutton, RS232, κεντρικός υπολογιστής Windows
Τροφοδοτικό 220V
Κατανάλωση ρεύματος 50W
Θερμοκρασία αποθήκευσης/Λειτουργίας -10~50ºC / 0~50ºC
Μέγεθος συσκευασίας 545 mm × 465 mm × 120 mm
Αξεσουάρ 1 × 220 V Καλώδιο τροφοδοσίας, 1 × καλώδιο HDMI/DP, 1 × Καλώδιο δικτύου, 1 × κεφαλή υπέρυθρων υπερύθρων, 1 × Τηλεχειριστήριο, 1 × καλώδιο USB AB
16-οδός 1920X1080P60 Ελέγχος τοίχου βίντεο εξόδου με 4 εισροές HDMI DP και απρόσκοπτη εναλλαγή 2
Προηγμένες δυνατότητες διαμόρφωσης
16-οδός 1920X1080P60 Ελέγχος τοίχου βίντεο εξόδου με 4 εισροές HDMI DP και απρόσκοπτη εναλλαγή 3
Επικοινωνήστε μαζί μας για την απαίτηση του έργου σας
προβλήματα
Συχνές Ερωτήσεις
  • Υπηρεσίες OEM/ODMδιαθέσιμο για τους πελάτες μας
Αποστολή & Πληρωμή
  • Τρόποι πληρωμής: T/T, Visa, PayPal, Western Union, L/C
  • Επιλογές αποστολής: DHL, UPS, EMS, FedEx, Αεροπορικές μεταφορές, Θαλάσσιες μεταφορές
Πώς να παραγγείλετε
  • Θα παράσχουμε ένα προτιμολόγιο με βάση τις προδιαγραφές σας
  • Μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής, θα παραδώσουμε την παραγγελία σας αμέσως
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Συνολική αξιολόγηση
5.0
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
0%
0%
0%
1 αστέρια
0%