Λεπτομέρειες προϊόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ Κίνα
Μάρκα: Bitvisus
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS
Αριθμό μοντέλου: ΒΙΤ-MV-4K60-401
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: USD125-172
Συσκευασία λεπτομέρειες: 37cm*23cm*9cm
Χρόνος παράδοσης: 7 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1 μονάδα, 3 ημέρες, 10 μονάδες, 15 ημέρες
Πάρτε την καλύτερη τιμή
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Ελεγκτής Video Wall ανάλυσης 4K60
4 εισροές HDMI επεξεργαστής πολλαπλών προβολέων
Συνεχής διακόπτης βίντεο HDMI
Όνομα προϊόντος:
ΒΙΤ-MV-4K60-401
Διεπαφή εισόδου:
4 εισόδους HDMI
Διεπαφή εξόδου:
1 έξοδος HDMI
Λειτουργία:
Τμήμα εικόνας
Προεπιλεγμένη ανάλυση εργοστασίου:
το 1920x1080@60Hz
Μέγεθος:
Μέγεθος, πλάτος, ύψος (233mm*108mm*28.7mm)
Βάρος:
1,8 κιλά
Τροφοδοτικό:
12V@2A τροφοδοσία AC-DC
Εγγύηση:
1 Έτος
Όνομα προϊόντος:
Διεπαφή εισόδου:
Διεπαφή εξόδου:
1 έξοδος HDMI
Λειτουργία:
Τμήμα εικόνας
το 1920x1080@60Hz
Μέγεθος:
Βάρος:
1,8 κιλά
Τροφοδοτικό:
12V@2A τροφοδοσία AC-DC
Εγγύηση:
1 Έτος
Περιγραφή προϊόντος
BIT-MV-4K60-401 4K60 Multi Viewer HDMI 4 σε 1 Βίντεο Splitter
Βασικά χαρακτηριστικά
  • Υποστήριξη εισόδου HDMI 1.3 με συμβατότητα HDCP 1.4
  • Καθαρός σχεδιασμός υλικού για λειτουργία plug-and-play χωρίς απαιτήσεις λογισμικού
  • Δυναμίες απρόσκοπτης εναλλαγής και συνολικής ρύθμισης φωτεινότητας
  • Πολλαπλές επιλογές ελέγχου: έλεγχο κουμπιού, τηλεχειριστή και έλεγχο σειριακής θύρας
  • Λειτουργία εναλλαγής καναλιών ήχου και διαχωρισμού ήχου
  • Υποστηρίζει ταυτόχρονη προβολή οθόνης από 3 κινητές συσκευές χρησιμοποιώντας καλώδια προσαρμοστή
Τεχνικές προδιαγραφές
Προδιαγραφές Λεπτομέρειες
Ονομασία του προϊόντος Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ.
Εισερχόμενη διεπαφή Μέγιστη συχνότητα pixels βίντεο 165MHz
Εναλλακτική εικόνα 594MHz
Μέγιστη ανάλυση εξόδου 3840x2160@60Hz
Διασύνδεση εισόδου HDMI 4 x HDMI1.3
Διασύνδεση εξόδου HDMI 1 x HDMI2.0
Τρόπος ελέγχου Απόσταση ελέγχου, κουμπί, RS232
Μέγεθος 233mm x 108mm x 28.7mm
Βάρος 10,8 κιλά.
Εγγύηση Ένα χρόνο
Συχνές Ερωτήσεις
Γιατί Επιλέγετε το Bitvisus;
• Υπηρεσίες OEM/ODM για εξατομικευμένες απαιτήσεις
• Ηγετικός κατασκευαστής στον τομέα με εκτενή εμπειρία
Πώς να παραγγείλετε;
• Θα σας παράσχουμε ένα τιμολόγιο proforma με βάση το αίτημα παραγγελίας σας
• Μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής, τα αγαθά θα παραδοθούν άμεσα
Εγγύηση & Υπηρεσία μετά την πώληση
• Εγγύηση 12 μηνών με υποστήριξη δια βίου
• Επιστροφή ή ανταλλαγή διαθέσιμων για ελαττωματικά, κατεστραμμένα ή εσφαλμένα μοντέλα
Αποστολή & Πληρωμή
• Μέθοδοι πληρωμής: T/T, Visa, PayPal, HSBC
• Επιλογές αποστολής: DHL, UPS, EMS, FedEx, αεροπορικά, θαλάσσια
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Συνολική αξιολόγηση
5.0
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
0%